Kompleksowa organizacja imprez

Zapewniamy

Spektakle

Konferansjerzy

  • Madagaskar 3
  • Kot w butach
  • Promocja filmu Rio2
  • Maraton grecki 2009
  • Promocja filmu Smoki 2
  • Promocja filmu Alvin i wiewiórki 3

Wyjątkowy karnawał zorganizowaliśmy dla dzieci pracowników firmy NASK. Tym razem zaprosiliśmy także do tego magicznego wydarzenia prawdziwego magika i iluzjonistę który nie tylko dał kawał dobrej magii ale pozwolił na odrobinę odpoczynku od tych tanecznych plonsów.

Spotkanie z Popi i Mrukiem w ToysURus. Najmłodsi mogli się przytulać, robić zdjęcia, tańczyć bohaterami. Każdy kto nas spotkał miał uśmiech od ucha do ucha.

Kolorowy, muzyczny i bardzo wesoły evnet realizowaliśmy na terenie galerii handlowych. Podczas każdego eventu organizowany był konkurs w którym poszukiwaliśmy największego talentu tanecznego. Sędziowie oceniali, najmłodsi tańczyli a nasz partner Chupa-chups fundował nagrody. Było mega słodko.

Strefa aktywizująca wszystkich uczestników biegu charytatywnego, którego organizatorem jest TESCO. My animowaliśmy najmłodszych. Każdy mógł zagrać w kręgle, pokolorować na ogromnej ściance czy poskakać na trampolinie. Dla starszych stanowisko z dietetykiem oraz strefa leżakowania.

Trzy tygodnie podczas Jarmarku Dominika. Dla marki Żywiec Zdrój S.A. Przygotowywaliśmy koncepcję oraz realizowaliśmy wykonanie całej strefy. Strefa była co dzień oblegana przez najmłodszych a my cieszymy się że Żywiec Zdrój powierzył nam to zadanie.

Tym razem musieliśmy sprostać jednemu z najtrudniejszych zadań. Podczas kolejnego roadshow zadaniem naszym było nie tylko przygotowanie wszystkich stref czy prowadzenie ale transport Mańka oraz Diego. Dwóch dużych figur które gościły podczas naszych realizacji.

Bieg z maskotką od kilku lat cieszy się ogromnym powodzeniem. My cieszymy się że Centrum Sportu Aktywna Warszawa zaprasza nas do współpracy i co roku możemy motywować najmłodszych do osiągania najlepeszych wyników.

Ekologicznie, sportowo, rozrywkowo a przede wszystkim bardzo zabawnie. Tak przebiegł piknik dla Ministrerstwa Środowiska organizowany na Polach Mokotowskich.

Strefa zabawy dla najmłodszych kolejny raz stanęła w namiocie tuż koło Arkad Kubickiego podczas trwania targów wydawców katolickich.

Budowa specjalnych konstrukcji na potrzeby promocji filmu Fistaszki, jak również cała logistyka oraz animacje w kilku miastach polski to kolejne zlecenie z którym stawialiśmy czoła. Dla najmłodszych kilkugodzinne spotkania z bohaterem, możliwość wykonania sobie karykatury, rysowanie komiksów i wiele innyc atrakcji czekało na najmłodszych.

Na boiskach Legi przygotowywaliśmy strefy rywalizacyjne dla najmłodszych. Aktywności jakie przygotowaliśmy zostały docenione przez najmłodszych bowiem, każdy chciał sprawdzić się w bardzo śmiesznych konkurencjach.

Aktywnie i rozrywkowo. Bank Millenium zaprosił nas do współpracy przy wewnętrznym projekcie. Na Torwarze rozstawiliśmy strefy animacji oraz daliśmy duży fun przybyłym na spotkanie z Gortratem.

Dla jednej z agencji obsługujących PZU przygotowywaliśmy strefy dla najmłodszych. Przedszkolaki odwiedziły nas licznie a strefa aktywnie działała przez cały czas trwania tego wydarzenia.

Dzieki współpracy z fundacją PKP, stworzyliśmy specjalną strefę dla najmłodszych. Prócz działań animacyjnych przy strefie fundacji, na głównej scenie stworzyliśmy wraz z dziećmi i rodzicami spektakl na żywo do wiersza „Lokomotywa”. Dzieci były przebrane za wagoniki i bohaterów a rodzice byli narratorami.

Tą akcją chcieliśmy zbliżyć i zaprosić wszystkich do oglądania nowych odcinków Pora na Przygodę, które emitowane są na Cartoon Network. Akcja odbywała się w kilku miejscach w Warszawie przez kilka dni. Rozdaliśmy niezliczone kilogramy słodkich krówek.

Kolejne spotkanie z Cartoon Network. Tym razem było pieczenie babeczek, ścianka wspinaczkowa, dmuchańce i wiele innych atrakcji.

Tyle gwiazd nie mieliśmy dawno. W kiklu miastach zorganizowaliśmy castingi a finał odbył się w Warszawie. Uczestniczki walczyły o miano gwiazdy. Salon fryzur, ścianka foto a także nauki tańca były niektórymi elementami jakie podczas tego eventu organizowaliśmy.

Kolejne roadshow z gwiazdami ekranu. Tym razem Kowalski i Rico byli gośćmi naszej akcji promocyjnej a najmłodsi brali aktywny udział w konkursach i warsztatach organizowanych w kilku galeriach handlowych.

Dla dzieci pracowników hotelu Mariott w grudniową sobotę zorganizowaliśmy spotkanie z Mikołajem. Warsztaty, animacje, konkursy a przede wszystkim spotkanie z Mikołajem dało dużo frajdy każdemu dziecku.

Wyjątkowy Mikołaj wraz Elza i Olafem to niektóre animacje dla najmłodszych jakie przygotowaliśmy dla firmy NASK

Dla miłośników Ben10, odwiedzaliśmy galerie handlowe na terenie kraju. Olbrzymi omnitrix oraz konkursy przez kilkagodzin dziennie uatrakcyjniały młodym odwiedzającym galerie czas.

Zamknięta impreza na zaproszenia dla gości kanału Cartonn Network. Prowadzący aniamcje oraz strefy mogliśmy przygotować na zlecenie jednej z agencji obsługującej CN.

Sąsiedzkie pikniki uwielbiamy bardzo, bowiem wówczas widać jak lokalna społeczność potrafii się integrować. My w tej integracji przyczyniliśmy się i mamy nadzieje że za rok ponownie się spotkamy.

Powrót do szkoły może być przyjemny zwłaszcza jeśli animacje robią Zygzaki. Dlatego na wszystkich gości czekały animacje z małą porcją przypomnienia o tym co działo się w wakacjach a także nutką przypomnienia wiedzy przed nowym rokiem szkolnym.

To była bardzo kolejowa impreza. Poprowadził ja zwiadowca a uczestnicy prócz kolorowania lokomotyw mogli również wziąć udział w konkursach związanych właśnie z tym serialem.

Kolejne targii książki za nami. My jak zwykle staraliśmy się sprawić by najmłodsi mieli cudowną rozrywkę a także mogły spędzić czas na animacjach, gdy rodzice zagłębiali się w lekturach.

Muzycznie wyjątkowy film RIO niebawem w kinach, a my w podróży po polsce spotykamy się i promujemy film, który nie jedno oko nacieszy swoimi barwami kolorystycznymi jak również historią całej rodziny papug.

Najmądrzejszy pies świata w podróży po Polsce. Jeszcze jesteśmy przed premierą filmu, a już wiemy że spotkanie z takim Panem jak Pr. Beabody robi wrażenie. Podczas naukowych eventów poznawaliśmy historie, geografię czy też malarstwo. Także przygotowane zostały animacje dla chemików i fizyków.

W tym roku Mikołaj był bardzo zapracowany. Kilka realizacji w ciągu miesiąca zorganizowaliśmy dla Hulakuli na terenie BUW dla różnych firm. Łącznie odwiedziło nasze strefy kilkatysięcy dzieci. A Mikołaj po grudniu wziął urlop na 2 m-ce.

Przez jedną z większych agencji reklamowych w Warszawie zostaliśmy zaproszeni do współpracy przy otwarciu największej Galerii Handlowej w Nowym Sączu. Prócz stref animacyjnych prowadziliśmy działąnia konferansjerskie z takimi osobami jak Filip Chajzer.

 

Przepiękna animacja która, tuż po naszych działaniach pojawiła się w kinie.

Taneczna uczta, która sprawiła że CH Arkadia pękały w szwach tego dnia. Kilkanaście zespołów tanecznych walczyło o miano i nagrody w Bitwie Roku.

Najszybszy ślimak wkaracza do akcji. Podczas kilku realizacji przy CH M1 chcieliśmy zbliżyć przybyłym gościom bohatera, który niebawem pojawi się w kinie.

Spotykały nas różne reakcje ludzi, którzy widzieli Dyktatora na Krakowskim Przedmieściu. Jedne nas bawiły inne szokowały, ale mamy nadzieje że największy szok był dla tych którzy starali się powstrzymać naszego Dyktatora.

Gdy pojawia się możliwość zrobienia parady z bohaterami to jesteśmy pierwsi. Wiemy jak dużo radości sprawia dzieciom ale i rodzicom spotkanie ulubionych bohaterów. Tym razem w 6 miastach pojawiliśmy się z wielkimi helowymi sterowcami a imprezy były zorganiozwane na świeżym powietrzu.

Spotkanie z Alvinem zawsze jest pozytywne. Nic tak nie cieszy jak spotkać swojego ulubionego bohatera w najmniej spodziewanym momencie. Przejechaliśmy kilkatysięcy km i spotkaliśmy się z ogromną ilością fanów Alvina.

Kilkaset zadowolonych dzieci, które dzięki swojej energii wydają się być najlepszą bateriią jaka może się nam przytrafić. W grudniu gdy czas na Mikołaja my ładujemy się pozytywną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia. Dla firmy Colep zrealizowaliśmy imprezę mikołajkową a Mikołaj rozdał ogromne ilości prezentów.

Ekologii też nie jesteśmy obojętni. Prócz spektaklu stworzonego na potrzeby mówienia o ekologii tym razem poprowadziliśmy część animacyjną na Bemowie. Wiele szkół które tego dnia nas odwiedziły miały bardzo ekologiczną animację.

Wielkie wydarzenie dla małych i dużych na Agrykoli. Strefy zostały stworzone pod dane kanały tematyczne Discovery a my mogliśmy wspierać agencję obsługującą Discovery w tym dużym przedsięwzięciu.

To jedno z wielu wydarzeń, które ma wielkie znaczenie dla danego klienta. My z firmą LOT lecieliśmy na najwyższym poziomie zadowolenia klientów, którzy tego dnia odwiedzili nowo otwarty punkt w Krakowie.

W zimowej aurze na stoku przez parę dni odwiedziło nas kilkaset osób bawiąc się wraz z bohaterami Cartoon Network. Choć na stoku było zimno to w naszej strefie panowała gorąca atmosfera.

Były buty, były kocie maski, były mysie ogonki czy flamenco. Wszystko to działo się na terenie wielu centr handlowych w Polsce.

Na specjalne zlecenie napisaliśmy a także stworzyliśmy przedstawienie o UE. Podróżowaliśmy z najmłodszymi po krajach Uni i poznawaliśmy ich obyczaje. Od tego dnia zbliżyliśmy dzieci a także dorosłych do całego kontynentu.

Niesamowity roadshow w wykonaniu mnóstwa animatorów przeszedł do historii. Dziesiątki tysięcy uczestników sprawiły, że to wydarzenie było jednym wielkim sukcesem. To były wyjątkowe parady ze Smerfami.

Każdy z nas uwielbia bawić się w Sylwestra. Tego samego oczekują po tej spektakularnej nocy najmłodsi. My bawiliśmy najmłodszych w bardzo rycerski sposób i sprawiliśmy że i dorośli jak i dzieci mogły bawić się przednio.

W 2010 r. zostało odnowionych kilka przedszkoli na Bemowie. Mieliśmy zaszczyt witać dzieci a także spędzać z nimi dzień w radosnych animacjach. W jednym przedszkolu pojawiła się sama Pani Hanna Gronkiewicz-Walz i z nią też się bawiliśmy.

Dwóch pomocników, jeden komin, kilka śnieżynek i setki dzieci. W ciągu dwóch dni pracy było co niemiara. Prócz rzutu do komina, tworzeniu łańcuchów było mnóstwo konkursów i nagród. Ale pewni dziś tego i tak nikt nie pamięta. Ale na pewno pamiętają Mikołaja – stwierdził pomocnik.

Warsztatów moc. Tego dnia dzieci stworzyły niezliczone ilości bombek, łańcuchów i wiele innych gadżetów świątecznych. Dekoracje przebiegły cudownie więc w nagrodę pojawił się długo oczekiwany Mikołaj.

Tego dnia zbudowaliśmy największy kartonowy tort. Prócz tego były konkursy rywalizacyjne oraz dużo słodyczy i ciepłego serca, które było z nami przez cały dzień. Jednak największą radość najmłodszym przyniósł teatrzyk wraz ze swoimi pacynkami. Było mnóstwo twórczości.

Skoro w 2009 r. prowadziliśmy wydarzenie po jednej stronie Al. Jerozolimskich to czemu w tym roku nie mielibyśmy prowadzić imprezy po drugiej. I tak oto we wrześniu rozpoczynając szkołę witaliśmy ją wraz z najmłodszymi w Blue City. Fajny dzień z fajnymi gośćmi.

To wydarzenie odmieniło nasze życia. Na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia kolejka do strefy zapisów była tak długa że ledwo mieściła się na Polach Mokotowskich. Ogromne ilości miłośników Bena pojawiło się tego dnia właśnie w tym parku. A My mogliśmy nie tylko współ przygotowywać ten event ale jeszcze go poprowadzić

W 2010 r. odwiedziliśmy kilka miast, w których odbyły się turnieje z bakuganami. W tych dniach ogarnęła nas zdrowa rywalizacja a także niesamowita aura. Wielu uczstników nagrodziliśmy wspaniałymi nagrodami. Dziękujemy CN za współracę oraz agencji BTL HOUSE.

To cotygodniowe spotkanie z najmłodszymi w jednym z bemowskich parków. Na najmłodszych czekały co tydzień nowe pomysły, konkursy i atrakcje. To było bardzo atrakcyjne lato na Bemowie.

Było dwóch greków i kilka greczynek. Działo się od rana do wieczora. Były konkursy, animacje oraz akcja promocyjna. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Wyjątkowe wydarzenie. Tego dnia pogoda dała nam prawie wszystkie swoje stany. Było gorąco, było chłodno a co najważniejsze spadło tyle deszczu że niektórzy stwierdzili że popływają. Najważniejsze jest to że dzieci wytrwały do końca bowiem było mnóstwo atrakcji dla każdego malucha.

Dla wielu ten mikołaj był wymarzony. Nie tylko dlatego że przyniusł prezenty ale też dlatego że bawił się znajmłodszymi. Teakiego Mikołaja każdy zawsze chce. A my go mamy.

To była wspaniała uczta dla wszystkich zmysłów. Mnóstwo pokazów naukowych, zajęcia historyczne, malarskie, geograficzne oraz niesamowite konkursy w wykonaniu Shermana, w którego wcielił się Ireneusz Popiel. Odwiedziliśmy największe centra handlowe w Polsce a najmłodsi mogli doświadczyć spotkania z Mr. Peabody we własnej postaci. Film w kinach a my publikujemy parę fotek z magicznej i niezapomnianej trasy. 

Realizowana przy współpracy AmRest Holdings SE akcja promocyjna. Przejechaliśmy parę tysięcy kilometrów i odwiedziliśmy największe centra handlowe w kraju. Alvin wszędzie tam gdzie się pojawił wywoływał radość i uśmiech najmłodszych i nie tylko. Promocja filmu Alvin i Wiewiórki już w kinach a my wspominamy naszego bohatera w podróży po kraju:)