IMPREZY CHOINKOWE

Każdy z nas wie jak dzieci przeżywają spotkanie ze Św. Mikołajem. Podczas organizowanych imprez choinkowych dla dzieci ważne jest to co pozostanie po takiej imprezie na bardzo długo. Dlatego nasze wydarzenia budowane są w taki sposób, by każdy mógł wrócić do domu z workiem pełnym wspomnień. Wypiekanie pierników, budowanie wielkich paczek, własna bombka, zabawa z Elfami i wiele innych.

Wieloletnia praktyka estradowa połączona z doborowym warsztatem animacji sprawia że najlepiej Mikołaj czuje się z nami Zygzakami. Dla najmłodszych przygotowujemy strefy malucha, gdzie raczkujące i stawiające pierwsze kroki pociechy harcują na bezpiecznych matach wśród edukacyjnych zabawek. Zjazdy i wspinaczka na dużym placu zabaw daje jeszcze więcej frajdy. Imprezy choinkowe dla dzieci to także doskonali artyści wypełniający scenariusz takiego spotkania.

Mając na uwadze, że gusta są różne proponujemy cały wachlarz artystów tak by to właśnie Państwo mogli wybrać to co będzie na imprezie choinkowej dla dzieci. Dla mniej zdecydowanych proponujemy gotowe scenariusze.

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI

Formularz kontaktowyNASZE MARKI

K R E A T K I