DZIEŃ DZIECKA

Najważniejszy dzień w roku każdego z nas. Dla dzieci ważny bowiem tego dnia mogą liczyć na dużą ilość słodyczy, zabawę do późnych godzin, oglądanie bajek a przede wszystkim na prezenty. Jednak gdy pojawia się idea – „zorganizujmy imprezę naszym dzieciom”, wówczas powinniście zadzwonić do nas i zaprosić Zygzaki do przygotowania oferty.

Pracując z dziećmi kilkanaście lat, wiemy czego oczekują i co sprawi im frajdę. Pozwólcie powierzyć organizację tego wydarzenia doświadczonemu zespołowi, który sprawi iż uśmiech i radość najmłodszych będzie emanować jeszcze bardzo długo po tym evencie.

Podczas tego dnia niech najmłodsi puszczą wodzę fantazji a dorośli podziwiają jej nieskazitelną czystość.

Oferta dla przedszkoli i szkół:

Specjalnie z okazji Dnia Dziecka dla przedszkoli oraz szkół podstawowych organizujących pikniki, festyny rodzinne atrakcyjne ceny. Dla najmłodszych dmuchańce, pokazy baniek mydlanych, tworzenie własnych przypinek i bransoletek, wielka trampolina czy wata cukrowa. To tylko niekóre atrakcje, które mogą zagościć na Waszym pikniku. Proponujemy również prowadzenie przez wykwalifikowanych animatorów. Powierz nam organizację tego wydarzenia a my sprawimy że od nawet najmniejszy uczestnik będzie zadowolony i uśmiechnięty.

 

Oferta dla firm:

Zapytaj nas jak może w tym roku wyglądać Dzień Dziecka pracowników Waszej firmy. Dwanaście lat doświadczenia w organizacji wydarzeń z udziałem dzieci oraz dorosłych jest potwierdzone ponad 150 klientami. Organizujemy imprezy w biurach, na terenie fabryki czy też na parkingach przed firmami, w restauracjach oraz innych lokalach. Zapewnimy nagłośnienie, atrkacje, warsztaty, scenę i wszystkie inne elementy które sprawią że każdy uczestnik będzie zadowolony, a wydarzenie to będzie miało miano wyjątkowego.

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI

Formularz kontaktowyNASZE MARKI

K R E A T K I