Kompleksowa organizacja imprez

Zapewniamy

Spektakle

Konferansjerzy

Spektakle

Kreujemy, piszemy, tworzymy, realizujemy. Od podstaw składamy każdy spektakl. Ingerujemy w jego tworzenie bazując na doświadczeniu pracy z dziećmi. Merytorycznie skupiamy się na najważniejszych zagadnieniach. Przeplatamy wiedzę z humorem. Nasze spektakle są zawsze żywe, energiczne i dające mnóstwo optymizmu. Poznaj nasze możliwości i zaproś nas do współpracy. 

Obecnie spektakle zrealizowane, które posiadamy w naszym portfolio i znajdujące się na afiszach to:

"PRZYGODY PLIKA I FOLDERA W SIECI" - spektakl o bezpieczeństwie dzieci w sieci (więcej na www.plikifolder.pl) - 40 min.

"TALENT SZOŁ" - spektakl z bohaterami programu "Zygzaki" (Karina Majewska, Ireneusz Popiel, Andrzej Szczerba) emitowanego w TVP 1, TVP POLONIA, a obecnie na TVP ABC. - 45 min.

"W POSZUKIWANIU ZAGINIONEJ BAJKI" - spektakl dla dzieci do 6 roku życia - 30 min. 

Zapraszamy do współpracy firmy, które pragną by ich biznes był postrzegany jako społecznie odpowiedzialny. W prawidłowym pojmowaniu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) niezwykle istotne jest zrozumienie, że działania realizowane w jej ramach są nie tylko częścią PR firmy, ale powinny wynikać z wysokiej świadomości społecznej przedsiębiorcy i jego głębszej potrzeby włączenia się w rozwiązywanie społecznie istotnych problemów takich jak m.in: utrudniony dostęp do edukacji, czy niewystarczający poziom ochrony środowiska. My chętnie podejmujemy się takich realizacji, bo biznes społecznie zaangażowany nie jest nam obojętny.

Inicjatywy CSR w których braliśmy i nadal bierzemy udział:

- "PRZYGODY PLIKA I FOLDERA W SIECI" - projekt dotyczący bezpieczeństwa dzieci w sieci zrealizowany dla NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa). Dostępny również w formie filmu edukacyjnego DVD dla szkół i nauczycieli, którego kontynuacją stał się audiobook "Poznaj Internet". (koncepcja postaci, scenariusze, wykonanie aktorskie)

 

 - "NAJZABAWNIEJSZE SZKOLENIA ŚWIATA" - cykl szkoleń w formie spotów filmowych, będący częścią kampanii edukacyjnej "Świadoma Energia RWE". (scenariusze, role aktorskie)