Kompleksowa organizacja imprez

Zapewniamy

Spektakle

Konferansjerzy

  • Promocja filmu Smoki 2
  • Promocja filmu Rio2
  • Maraton grecki 2009
  • Promocja filmu Alvin i wiewiórki 3
  • Madagaskar 3
  • Kot w butach

Mali, średni czy duzi. Każdy uwielbia balonowe konstrukcje. Każdy patrzy z podziwem co powstanie z jednego balona. Gdy mamy ich kilkadziesiąt powstają naprawde magiczne konstrukcje. Zajmujemy się takżem wystrojem sal na różnego rodzaju imprezy. Pompujemy balony na zamówienie i robimy balonowe dekoracje. Balonowe konstrukcje nadają wydarzeniu dodatkowy wymiar. Tworzymy zwierzęta, postaci a nasi animatorzy potrafią wyczarować z kilku balonów każdy temat.

 

Dla nie których zwykły karton, a dla najmłodszych nieograniczone pokłady zabawy. Może być zamek, twierdza, kosmiczna rakieta czy też domek. Każdemu z małych artystów wystarczy dać do ręki trochę farb, pisaków czy też innych materiałów by te eko konstrukcje wyglądały bajecznie. Tak właśnie bajecznie wygląda zabawa w eko konstrukcje. Przekonali się o tym najmłodsi na naszych wydarzeniach nie raz. My także wiemy jak sprawić im frajdę.

 

Niesamowita frajda dla każdego malucha. Każdy wie że są małe, duże i ogromne bańki. My dodatkowo robimy kosmiczne i galaktyczne. Gdy chcesz mieć dobrą imprezę weź bańki i będziesz miał to z "bańki".:) Dla wszystkich ciekawskich co z bańką można zrobić informujemy, że w ramach realizacji z naszymi bańkami udostępniamy materiały w celu przeprowadzania warsztatów robienia tych małych, większych i ogromnych baniek. Czyli uczestnicy nie tylko obserwują, ale również sami tworzą banieczne kształty. Dla miłośników baniek informujemy że wykonujemy też bańki w zamkniętych pomieszczeniach uprzednio przygotowując nawierzchnie na takie pokazy. 

 

Skakanie, wspinanie, zjeżdżanie i jeszcze więcej opcji dają dmuchane urządzenia. Jak sporzytkować energię i wyzwolić fantazję dzieci? Wybór jest prosty. Do wybranego przedsięwzięcia zamówić dmuchańce. Posiadamy wiele takich urządzeń. A nasza oferta jest wciąż wzbogacana o nowe urządzenia. Jeżeli masz imprezę na otwartym powietrzu i nie jesteś ograniczony powierzchnią możesz zapewnić dla dzieci największy dmuchany park rozrywki dzięki naszym urządzeniom.  Nasze urządzenia posiadają atesty oraz właściwe zabezpieczenia w celu utrzymania najwyższych standardów. Dmuchane urządzenia możesz umieścić w dowolnej sali, auli, hali, ogrodzie, korcie tenisowym, sali konferencyjnej czy na zwykłej polanie. Tam gdzie nie ma energii elektrycznej my damy moc urządzeniom. Posiadamy własne agregaty, które umożliwią działanie tym urządzeniom. Działaj z nami i BAW SIĘ Z NAMI.