Kompleksowa organizacja imprez

Zapewniamy

Spektakle

Konferansjerzy

Konferansjerzy

Ireneusz Popiel i Andrzej Szczerba to doświadczony duet konferansjerski od wielu lat prowadzący koncerty, okolicznościowe gale, targi, pikniki oraz eventy firmowe. Ich niebanalny humor oraz doskonały kontakt z publicznością sprawiają, że każda impreza staje się wyjątkowa. Indywidualnie dali się poznać, jako aktorzy scen teatralnych (Teatr Muzyczny w Gdyni) i kabaretowych (Kabaret Zygzak).

Wspólną aktywność rozpoczęli od prowadzenia programu telewizyjnego "Zygzaki" nadawanego w TVP 1. Są autorami tekstów satyrycznych, spektakli, projektów edukacyjnych i wydarzeń artystycznych. Znają się i współpracują od wielu lat, dzięki czemu również na scenie świetnie się uzupełniają i dogadują. Razem prowadzili m.in: Targi Mother & Baby, Międzynarodowe Targi "Świat Dziecka", "Maraton Ben 10" dla Cartoon Netwoork, Grodziskie Mikołajki dla Adventure World Warsaw, Roadshow akcji promocyjnych filmów "Madagaskar 3", "Smerfy", "Kot w butach" i wielu innych. 

Razem jak i każdy z osobna prowadzi także wydarzenia indywidualne. Prowadzili wydarzenia dla takich firm jak VOLVO, SHELL, PHILIPS, CANON, SHARP i innych. Są nie tylko konferansjerami, którzy zapowiedzą gwiazdę czy też zespół. Ich prowadzenie często jest przeplatane skeczami tworzonymi na potrzeby danego eventu. Sukces to dobra zabawa a My potrafimy się bawić na scenie tak by zarażać innych.