Kompleksowa organizacja imprez

Zapewniamy

Spektakle

Konferansjerzy

Kompleksowa organizacja imprez

Od 2005 r. można było nas oglądać w TVP 1, TVP POLONIA oraz TVP ABC w programie "Zygzaki". Sceny kabaretowe także gościły nasze osoby. W 2014 roku po prawie 10 latach od nagrania pierwszego odcinka programu dla dzieci stworzyliśmy wyjątkowe dzieło. Spektakl oparty na bohaterach z programu "ZYGZAKI" oraz ich charakterystyką. Scenariusz został stworzony przy udziale scenarzystki z programu "Zygzaki" oraz naszej wiedzy i doświadczeniu jakie zdobyliśmy dodatkowo przez te kilka lat. Tak właśnie powstał spektakl pod tytułem "TALENT SZOŁ". 

read Sell concerta buying without a prescription Place the drainage container below the level of the peritoneum When you are taking isotretinoin, it is especially important that your healthcare professional.

To pełen humoru spektakl o problemach jakie spotykają Zygzaka Małego w związku z poszukiwaniem odpowiedniego programu, w którym to mógłby zostać zauważonych przez ogromną publiczność. Szukając jednak sławy i rozgłosu Mały zapomina co to jest przyjaźń i jak ważni są przyjaciele. Spektakl jest interaktywny, a każdy widz ten mały i duży będzie mógł w trakcie jego trwania nie raz sięgać po chusteczkę by wytrzeć łzy, które pojawią się ze śmiechu.