Kompleksowa organizacja imprez

Zapewniamy

Spektakle

Konferansjerzy

WYJĄTKOWY DZIEŃ DZIECKA

Każdego roku obchodzimy ten najważniejszy dzień – Dzień Dziecka. Z wielką przyjemnością zapraszamy każdego, kto odwiedził tę stronę do zbaczenia naszej galerii z wybranymi realizacjami. Zapraszamy też do wysłania zapytania dotyczącego przygotowania takiego wydarzenia. Zygzaki to ponad 10 lat doświadczenia. Zrealizowaliśmy już setki wydarzeń z udziałe dzieci. Posiadamy zaplecze atrakcji oraz doświadczonych animatorów. Zaufaj i powierz nam ten wyjątkowy dzień. Sprawimy że wszystkie dzieci będą zadowolone. Od tego właśnie jestśmy My – Zygzaki.

WYJĄTKOWY DZIEŃ DZIECKA

KONFERANSJERZY

W tłumie celebrytów ciężko jest wybrać właściwą osobę do poprowadzenia imprezy. Tym bardziej że nie każdy celebryta nadaje się na scenę. My z ponad 10 letnią praktyką estradową mamy za sobą już ponad kilkaset imprez poprowadzonych w całym kraju. Prowadzimy targi, imprezy firmowe, gale, koncerty, pikniki, małe pokazy kameralne oraz wiele innych form z udziałem prowadzącego. Tworzymy scenariusze imprezy na zlecenia, oraz reżyserujemy eventy. Lata praktyki zaowocowały stałymi realizacjami wydarzeń. A nasza edukacja dzięki szkołom teatralnym, kabaretom czy pracy w takich programach jak „Dzięki Bogu już Wekend” dają nam świeże i znakomite podejście do publiczności.

KONFERANSJERZY

IMPREZA W GALERII HANDLOWEJ

Jeżeli nie masz pomysłu a chciałbyś zrealizować wydarzenie na terenie Galerii Handlowej, to napisz do nas. Zrealizowaliśmy dziesiątki a może i setki imprez na terenie Galerii Handlowych. Przygotowujemy pomysły w oparciu o doświadczenie oraz temat przewodni. Zapewniamy całe zaplecze techniczne a także przygotowanie eventowe. Prowadziliśmy i przygotowywaliśmy takie wydarzenia jak: obchody dnia dziecka, mikołajki, pokazy mody, akcje promocyjne danych produków, budowaliśmy stoiska, a także realizowaliśmy mnóstwo wydarzeń promujących premiery kinowe.

IMPREZA W GALERII HANDLOWEJ

AKCJA – PROMOCJA

Czy wszystkie agencje full service znają się na każdej realizacji? Na pewno nie realizują wszystkich działań. Dlatego stworzyliśmy własną markę która od ponad 10 lat daje najmłodszym radość. Firmy z którymi współpracuowaliśmy i współpracujemy powierzają nam zadania nie łatwe, jednak świadomość że robią to Ci, którzy dedykowani są do takich działań może im przynieść tylko sukces. I tak właśnie jest. Jeżeli chcesz dołączyć do tego grona szczęśliwych klientów to zadzwoń lub napisz do nas. Prowadzimy akcje i kampanie terenie całego kraju. Wy do dzieci, my dla dzieci. 

AKCJA – PROMOCJA

Kompleksowa organizacja imprez

Zapewniamy

Spektakle

Konferansjerzy

Najważniejszy dzień w roku każdego z nas. Dla dzieci ważny bowiem tego dnia mogą liczyć na dużą ilość słodyczy, zabawę do późnych godzin, oglądanie bajek a przede wszystkim na prezenty. Jednak gdy pojawia się idea – „zorganizujmy imprezę naszym dzieciom”, wówczas powinniście zadzwonić do nas i zaprosić Zygzaki do przygotowania oferty.

Pracując z dziećmi kilkanaście lat, wiemy czego oczekują i co sprawi im frajdę. Pozwólcie powierzyć organizację tego wydarzenia doświadczonemu zespołowi, który sprawi iż uśmiech i radość najmłodszych będzie emanować jeszcze bardzo długo po tym evencie.

Podczas tego dnia niech najmłodsi puszczą wodzę fantazji a dorośli podziwiają jej nieskazitelną czystość.

 Oferta dla przedszkoli i szkół:

Specjalnie z okazji Dnia Dziecka dla przedszkoli oraz szkół podstawowych organizujących pikniki, festyny rodzinne atrakcyjne ceny. Dla najmłodszych dmuchańce, pokazy baniek mydlanych, tworzenie własnych przypinek i bransoletek, wielka trampolina czy wata cukrowa. To tylko niekóre atrakcje, które mogą zagościć na Waszym pikniku. Proponujemy również prowadzenie przez wykwalifikowanych animatorów. Powierz nam organizację tego wydarzenia a my sprawimy że od nawet najmniejszy uczestnik będzie zadowolony i uśmiechnięty.

 

Oferta dla firm:

Zapytaj nas jak może w tym roku wyglądać Dzień Dziecka pracowników Waszej firmy. Dwanaście lat doświadczenia w organizacji wydarzeń z udziałem dzieci oraz dorosłych jest potwierdzone ponad 150 klientami. Organizujemy imprezy w biurach, na terenie fabryki czy też na parkingach przed firmami, w restauracjach oraz innych lokalach. Zapewnimy nagłośnienie, atrkacje, warsztaty, scenę i wszystkie inne elementy które sprawią że każdy uczestnik będzie zadowolony, a wydarzenie to będzie miało miano wyjątkowego.Zróbcie to z nami Zygzakami!

 

 

 FORMULARZ KONTAKTOWY >>>>>>

Nasze Realizacje

  • Promocja filmu Alvin i wiewiórki 3

    Realizowana przy współpracy AmRest Holdings SE akcja promocyjna. Przejechaliśmy parę tysięcy kilometrów i odwiedziliśmy największe centra handlowe w kraju. Alvin wszędzie tam gdzie się pojawił wywoływał radość i uśmiech najmłodszych i...

  • Promocja filmu Mr. Peabody & Sherman

    To była wspaniała uczta dla wszystkich zmysłów. Mnóstwo pokazów naukowych, zajęcia historyczne, malarskie, geograficzne oraz niesamowite konkursy w wykonaniu Shermana, w którego wcielił się Ireneusz Popiel. Odwiedziliśmy największe centra handlowe...

  • MIKOŁAJ DLA RAIFAISENBANKU (2007 r.)

    Dla wielu ten mikołaj był wymarzony. Nie tylko dlatego że przyniusł prezenty ale też dlatego że bawił się znajmłodszymi. Teakiego Mikołaja każdy zawsze chce. A my go mamy.

projekt i wykonanie seofuture.pl